PCM20B-150X200X0.18 t-Global Technology
  • More about PCM20B-150X200X0.18 t-Global Technology
    PCM20B-150X200X0.18 is manufactured by t-Global Technology and is categorized in the Thermal Sheets category. PCM20B-150X200X0.18 is described as PCM 150 X 200 X 0.18MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by t-Global Technology
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"