W6E330-CP02-71 ebm-papst
  • Part Number: W6E330-CP02-71
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: Product Description: FAN, 330MM SQ 230VAC 1295CFM INLET GRILL
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about W6E330-CP02-71 ebm-papst
    W6E330-CP02-71 ebm-papst
    W6E330-CP02-71 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the Axial Fans category. W6E330-CP02-71 is described as Product Description: FAN, 330MM SQ 230VAC 1295CFM INLET GRILL . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK