W6E330-CP02-70 ebm-papst
  • Part Number: W6E330-CP02-70
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: Product Description: FAN, 330MM SQ 230VAC 1295CFM DISCHG GRILL
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about W6E330-CP02-70 ebm-papst
    W6E330-CP02-70 ebm-papst
    W6E330-CP02-70 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the Axial Fans category. W6E330-CP02-70 is described as Product Description: FAN, 330MM SQ 230VAC 1295CFM DISCHG GRILL . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM