W4S250-CI20-70 ebm-papst
  • Part Number: W4S250-CI20-70
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: Product Description: FAN, 250MM 115VAC 645CFM
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about W4S250-CI20-70 ebm-papst
    W4S250-CI20-70 ebm-papst
    W4S250-CI20-70 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the Axial Fans category. W4S250-CI20-70 is described as Product Description: FAN, 250MM 115VAC 645CFM . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED