W4S200-CI04-70 ebm-papst
  • Part Number: W4S200-CI04-70
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: Product Description: FAN, 200MM 230VAC 315CFM
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about W4S200-CI04-70 ebm-papst
    W4S200-CI04-70 ebm-papst
    W4S200-CI04-70 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the Axial Fans category. W4S200-CI04-70 is described as Product Description: FAN, 200MM 230VAC 315CFM . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK