W4E350-CP06-70 ebm-papst
  • Part Number: W4E350-CP06-70
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: Product Description: FAN, 350MM 230VAC 2080CFM
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about W4E350-CP06-70 ebm-papst
    W4E350-CP06-70 ebm-papst
    W4E350-CP06-70 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the Axial Fans category. W4E350-CP06-70 is described as Product Description: FAN, 350MM 230VAC 2080CFM . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY