W4E330-CP22-71 ebm-papst
  • Part Number: W4E330-CP22-71
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: Product Description: FAN, 330MM 115VAC 1840CFM
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about W4E330-CP22-71 ebm-papst
    W4E330-CP22-71 ebm-papst
    W4E330-CP22-71 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the Axial Fans category. W4E330-CP22-71 is described as Product Description: FAN, 330MM 115VAC 1840CFM . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"