W2E142-BB05-10 ebm-papst
  • Part Number: W2E142-BB05-10
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: FAN AXIAL 115VAC 172X150X38MM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about W2E142-BB05-10 ebm-papst
    W2E142-BB05-10 ebm-papst
    W2E142-BB05-10 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. W2E142-BB05-10 is described as FAN AXIAL 115VAC 172X150X38MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE