W1G130-AA49-01 ebm-papst
  • Part Number: W1G130-AA49-01
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: FAN 115VAC 220CFM 130MM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about W1G130-AA49-01 ebm-papst
    W1G130-AA49-01 ebm-papst
    W1G130-AA49-01 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. W1G130-AA49-01 is described as FAN 115VAC 220CFM 130MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED