R4S225-AA16-12 ebm-papst
  • Part Number: R4S225-AA16-12
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: FAN IMP MTRZD 225X88MM 115VAC
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about R4S225-AA16-12 ebm-papst
    R4S225-AA16-12 ebm-papst
    R4S225-AA16-12 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. R4S225-AA16-12 is described as FAN IMP MTRZD 225X88MM 115VAC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP