R2E280-AE52-05 ebm-papst
  • Part Number: R2E280-AE52-05
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: FAN IMPELLER 230VAC 280MM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about R2E280-AE52-05 ebm-papst
    R2E280-AE52-05 ebm-papst
    R2E280-AE52-05 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. R2E280-AE52-05 is described as FAN IMPELLER 230VAC 280MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD