R2E225-RA40-21 ebm-papst
  • Part Number: R2E225-RA40-21
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: 225 MM AC CENTRIFUGAL FAN
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about R2E225-RA40-21 ebm-papst
    R2E225-RA40-21 ebm-papst
    R2E225-RA40-21 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. R2E225-RA40-21 is described as 225 MM AC CENTRIFUGAL FAN. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE