R2E220-RA38-13 ebm-papst
  • Part Number: R2E220-RA38-13
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: 220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about R2E220-RA38-13 ebm-papst
    R2E220-RA38-13 ebm-papst
    R2E220-RA38-13 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. R2E220-RA38-13 is described as 220 MM AC CENTRIFUGAL FAN. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V