K2E225-RA40-02 ebm-papst
  • Part Number: K2E225-RA40-02
  • Manufacturer Name: ebm-papst
  • Description: FAN IMPELLER 115VAC 225MM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about K2E225-RA40-02 ebm-papst
    K2E225-RA40-02 ebm-papst
    K2E225-RA40-02 is manufactured by ebm-papst and is categorized in the AC Fans category. K2E225-RA40-02 is described as FAN IMPELLER 115VAC 225MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ebm-papst
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM