Z16C3220VSC Zilog
  • More about Z16C3220VSC Zilog
    Z16C3220VSC Zilog
    Z16C3220VSC is manufactured by Zilog and is categorized in the Controller Interfaces category. Z16C3220VSC is described as IC Z16C32 MCU 20MHZ IUSC 68PLCC. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Zilog
    ---> Controller Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Controller Interfaces
    Interface ICs
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK