MP100102 ZF Electronics
  • Part Number: MP100102
  • Manufacturer Name: ZF Electronics
  • Description: Sensor; Proximity, Magnetic; NPN; 5V to24V; Screw Mount
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MP100102 ZF Electronics
    MP100102 ZF Electronics
    MP100102 is manufactured by ZF Electronics and is categorized in the Sensors category. MP100102 is described as Sensor; Proximity, Magnetic; NPN; 5V to24V; Screw Mount. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ZF Electronics
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD