YC358LJK-07240RL Yageo
  • More about YC358LJK-07240RL Yageo
    YC358LJK-07240RL Yageo
    YC358LJK-07240RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC358LJK-07240RL is described as RES ARRAY 8 RES 240 OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED