YC358LJK-0722KL Yageo
  • More about YC358LJK-0722KL Yageo
    YC358LJK-0722KL Yageo
    YC358LJK-0722KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC358LJK-0722KL is described as RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE