YC358LJK-0720RL Yageo
  • More about YC358LJK-0720RL Yageo
    YC358LJK-0720RL Yageo
    YC358LJK-0720RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC358LJK-0720RL is described as RES ARRAY 8 RES 20 OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"