YC358LJK-07200RL Yageo
  • More about YC358LJK-07200RL Yageo
    YC358LJK-07200RL Yageo
    YC358LJK-07200RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC358LJK-07200RL is described as RES ARRAY 8 RES 200 OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM