YC324-JK-0751RL Yageo
  • Available: 52,338
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC324-JK-0751RL Yageo
    YC324-JK-0751RL Yageo
    YC324-JK-0751RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC324-JK-0751RL is described as RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK