YC324-FK-0737R4L Yageo
  • More about YC324-FK-0737R4L Yageo
    YC324-FK-0737R4L Yageo
    YC324-FK-0737R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC324-FK-0737R4L is described as RES ARRAY 4 RES 37.4 OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS