YC324-FK-0727RL Yageo
  • More about YC324-FK-0727RL Yageo
    YC324-FK-0727RL Yageo
    YC324-FK-0727RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC324-FK-0727RL is described as RES ARRAY 4 RES 27 OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM