YC248-JR-0782KL Yageo
  • More about YC248-JR-0782KL Yageo
    YC248-JR-0782KL Yageo
    YC248-JR-0782KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-JR-0782KL is described as RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH