YC248-JR-0747KL Yageo
  • More about YC248-JR-0747KL Yageo
    YC248-JR-0747KL Yageo
    YC248-JR-0747KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-JR-0747KL is described as RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM