YC248-FR-0759KL Yageo
  • More about YC248-FR-0759KL Yageo
    YC248-FR-0759KL Yageo
    YC248-FR-0759KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-0759KL is described as RES ARRAY 8 RES 59K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"