YC248-FR-07442KL Yageo
  • More about YC248-FR-07442KL Yageo
    YC248-FR-07442KL Yageo
    YC248-FR-07442KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-07442KL is described as RES ARRAY 8 RES 442K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM