YC248-FR-07215KL Yageo
  • More about YC248-FR-07215KL Yageo
    YC248-FR-07215KL Yageo
    YC248-FR-07215KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-07215KL is described as RES ARRAY 8 RES 215K OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM