YC248-FR-0711R5L Yageo
  • More about YC248-FR-0711R5L Yageo
    YC248-FR-0711R5L Yageo
    YC248-FR-0711R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-0711R5L is described as RES ARRAY 8 RES 11.5 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE