YC248-FR-07110RL Yageo
  • More about YC248-FR-07110RL Yageo
    YC248-FR-07110RL Yageo
    YC248-FR-07110RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-07110RL is described as RES ARRAY 8 RES 110 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED