YC248-FR-0710RL Yageo
  • More about YC248-FR-0710RL Yageo
    YC248-FR-0710RL Yageo
    YC248-FR-0710RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC248-FR-0710RL is described as RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"