YC164-JR-07680RL Yageo
  • Available: 102,776
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-07680RL Yageo
    YC164-JR-07680RL Yageo
    YC164-JR-07680RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-07680RL is described as RES ARRAY 4 RES 680 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A