YC164-JR-075K1L Yageo
  • Available: 152,820
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-075K1L Yageo
    YC164-JR-075K1L Yageo
    YC164-JR-075K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-075K1L is described as RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK