YC164-JR-0751KL Yageo
  • Available: 15,525
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-0751KL Yageo
    YC164-JR-0751KL Yageo
    YC164-JR-0751KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-0751KL is described as RES ARRAY 4 RES 51K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE