YC164-JR-074R7L Yageo
  • Available: 34,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-074R7L Yageo
    YC164-JR-074R7L Yageo
    YC164-JR-074R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-074R7L is described as RES ARRAY 4 RES 4.7 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM