YC164-JR-0739RL Yageo
  • Available: 76,111
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-0739RL Yageo
    YC164-JR-0739RL Yageo
    YC164-JR-0739RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-0739RL is described as RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM