YC164-JR-0722KL Yageo
  • Available: 34,344
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-0722KL Yageo
    YC164-JR-0722KL Yageo
    YC164-JR-0722KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-0722KL is described as RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM