YC164-JR-07200KL Yageo
  • Available: 104,373
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-07200KL Yageo
    YC164-JR-07200KL Yageo
    YC164-JR-07200KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-07200KL is described as RES ARRAY 4 RES 200K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"