YC164-JR-0718RL Yageo
  • Available: 111,561
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-0718RL Yageo
    YC164-JR-0718RL Yageo
    YC164-JR-0718RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-0718RL is described as RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK