YC164-JR-0715RL Yageo
  • Available: 73,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-0715RL Yageo
    YC164-JR-0715RL Yageo
    YC164-JR-0715RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-0715RL is described as RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE