YC164-JR-07120RL Yageo
  • Available: 87,724
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC164-JR-07120RL Yageo
    YC164-JR-07120RL Yageo
    YC164-JR-07120RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC164-JR-07120RL is described as RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"