YC162-JR-073K6L Yageo
  • More about YC162-JR-073K6L Yageo
    YC162-JR-073K6L Yageo
    YC162-JR-073K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC162-JR-073K6L is described as RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH