YC162-JR-07300RL Yageo
  • More about YC162-JR-07300RL Yageo
    YC162-JR-07300RL Yageo
    YC162-JR-07300RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC162-JR-07300RL is described as RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM