YC162-JR-07130KL Yageo
  • More about YC162-JR-07130KL Yageo
    YC162-JR-07130KL Yageo
    YC162-JR-07130KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC162-JR-07130KL is described as RES ARRAY 2 RES 130K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"