YC124-JR-0747KL Yageo
  • Available: 196,491
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC124-JR-0747KL Yageo
    YC124-JR-0747KL Yageo
    YC124-JR-0747KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC124-JR-0747KL is described as RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE