YC124-JR-072K2L Yageo
  • Available: 324,529
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about YC124-JR-072K2L Yageo
    YC124-JR-072K2L Yageo
    YC124-JR-072K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC124-JR-072K2L is described as RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"