YC102-JR-0716KL Yageo
  • More about YC102-JR-0716KL Yageo
    YC102-JR-0716KL Yageo
    YC102-JR-0716KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. YC102-JR-0716KL is described as RES ARRAY 2 RES 16K OHM 0302. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A