TC164-JR-0782KL Yageo
  • Available: 44,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC164-JR-0782KL Yageo
    TC164-JR-0782KL Yageo
    TC164-JR-0782KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-JR-0782KL is described as RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE