TC164-JR-0768RL Yageo
  • Available: 5,006
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC164-JR-0768RL Yageo
    TC164-JR-0768RL Yageo
    TC164-JR-0768RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-JR-0768RL is described as RES ARRAY 4 RES 68 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH