TC164-JR-0747KL Yageo
  • Available: 1,082,428
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC164-JR-0747KL Yageo
    TC164-JR-0747KL Yageo
    TC164-JR-0747KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-JR-0747KL is described as RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED